fbpx

Meble z żywicy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7


Meble z żywicy

Meble z żywicy stworzone są z myślą o osobach ceniących sobie nietuzinkowy i nienaganny wystrój wnętrza. Wyjątkowy materiał, z którego tworzone są nasze meble z pewnością zasługuje na trwałą formę, której nada mu zatopienie w żywicy epoksydowej. Belki i deski drewniane, które pochodzą ze starych chat kresowych to finezyjne kształty dodatkowo zdobione niepowtarzalnymi sękami i skazami, które są naturalnymi przebarwieniami wynikającymi z wieku, zastosowanego w naszych meblach z żywicy, drewna to materiały trwałe, jednak zdecydowanie mniej niż solidny blat z żywicy epoksydowej.

Meble z żywicą epoksydową

Meble z żywicą epoksydową cieszą się rosnącą popularnością. Ich wygląd zdecydowanie zwraca uwagę gości lub odwiedzających co wynika z wyjątkowej faktury mebli z żywicy oraz tego, że przepuszczają światło, którego promienie częściowo przenikają w strukturę mebla fantastycznie go eksponując. Meble z żywicą epoksydową są również bardzo wytrzymałe - utwardzona oraz odpowiednio zabezpieczona powierzchnia żywiczna nieprędko ulega zniszczeniom w postaci zarysowań i jest też stosunkowo łatwa do utrzymania w czystości. Retrowood z pasją tworzy wysokiej jakości meble z żywicą epoksydową w wariantach: matowym lub z połyskiem.

Meble z drewna z żywicą epoksydową

Meble z drewna z żywicą epoksydową a do tego metalowe nogi, na których wspierają się meble z żywicy produkcji Retrowood to spełnienie marzeń designerów i doskonały, pod względem jakości oraz wyglądu produktu, wybór. Meble z drewna z żywicą epoksydową gwarantują stabilność oraz wytrzymałość natomiast drewno wyjątkowego pochodzenia czyni je niepowtarzalnymi i doskonale się prezentującymi. Retrowood jako manufaktura high-endowych mebli ze starego drewna ma ogrom doświadczenia w produkcji niepowtarzalnych i zapierających dech w piersiach produktów. Zaufaj specjalistom i wybierz wykonane przez Retrowood meble z drewna z żywicą epoksydową.