1. Organizatorem konkursu jest przez Retrowood Sp. z o.o., ul. Malborska 41, 03-286 Warszawa, NIP 537 262 28 41

2. Data rozpoczęcia: 17.04.2021, Data zakończenia: 04.05.2021

3. Uczestnikiem konkursu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca konto w portalu Facebook.

4. Nagrodą jest stół z wygranego projektu.
Nagroda zostanie dostarczona przesyłką kurierską na terenie Polski na koszt organizatora konkursu do 31 dni od zakończenia konkursu.

5. Aby przystąpić do konkursu należy:
– Polubić naszą stronę na Facebooku
– polubić i udostępnić nasz post konkursowy w serwisie Facebook
– Zaprojektować / naszkicować swój wymarzony stół, który będzie wykonany z materiałów na których pracujemy (stare drewno, stal, szkło) o maksymalnym wymiarze 190x100x75 (dł x szer x wys) i przesłać go nam w komentarzu do posta konkursowego.

6. Zwycięzca zostanie wyłoniony 09.05.2021 przez Jury (członków Jury wskazuje organizator). Zajęcie II i III miejsca w konkursie przewidziany jest kolejni rabat 70% i 50% na wykonanie stołu wg. projektu.

7. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany ani związany z serwisem Facebook.

8. Dane zwycięzcy zostaną wykorzystane w celu realizacji wysyłki nagrody.

9. Zwycięzca konkursu/opiekun prawny zobowiązany jest dodatkowo do podpisania z Organizatorem umowy przeniesienia autorskich praw majątkowych do stworzonego przez siebie projektu. Niedopełnienie powyższych formalności przez zwycięzcę konkursu i uczestnika, któremu zostanie przyznana nagroda skutkuje utratą przez niego prawa do odbioru nagrody oraz upoważnia Organizatora to przekazania nagrody innemu uczestnikowi konkursu.

10. W przypadku nagród dodatkowych przyznanych przez Organizatora promocje nie łączą się z obecnymi promocjami w ofercie Organizatora.