fbpx

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8


Wiszące lustra w ramie drewnianej

Lustra wiszące to jedno z praktyczniejszych rozwiązań pozwalających na zagospodarowanie przestrzeni a przy tym dekoracyjne wyposażenie wnętrza. Wiszące lustra w drewnianej ramie to wyjątkowe połączenie funkcjonalności z niepowtarzalnym designem. Lustro sprawdzi się nie tylko w sytuacji kiedy musisz się w nim przejrzeć, to także narzędzie, które można śmiało wykorzystać pragnąc powiększyć optycznie któreś z pomieszczeń lub doświetlić je w oryginalny sposób - tafla lustra odbija promienie słoneczne. W zależności od Państwa potrzeb lustra w ramie drewnianej od Retrowood posiadają zawieszki zarówno na długim jak i krótkim boku dzięki czemu bez problemów można powiesić je w preferowanym kierunku.

Lustra wiszące z drewna z chat kresowych

Retrowood tworzy wiszące lustra z desek pochodzących z drewna z dawnych chat kresowych. To wyjątkowy materiał, którego faktura, barwa i naturalne zdobienia budzą podziw wśród osób o wymagającym poczuciu estetyki oraz poszukujących niezwykłych dodatków do wnętrz. Dostępne w naszej ofercie lustra wiszące sprawdzą się w wielu pomieszczeniach - sypialni, łazience oraz salonie uzupełniając ich wystrój o wyjątkowe akcesorium.

Lustra w ramie drewnianej - aranżacja wnętrz

Lustra w ramie drewnianej to bardzo funkcjonalny dodatek jednak wybór właściwego wcale nie należy do łatwych.W zależności od pomieszczenia koniecznym jest dobranie właściwego rozmiaru a także roli jaką lustro ma pełnić. Lustra w ramie drewnianej potrafią doskonale podkreślić stylistykę wnętrza ale mogą, źle dopasowane, jej również zaszkodzić. Lustra Retrowood to produkty uniwersalne - świetnie sprawdzają się w nowoczesnych, minimalistycznych pomieszczeniach ale, ze swoim wyglądem, z pewnością doskonale będą współgrać również z wnętrzami w stylu klasycznym, rustykalnym a nawet boho i hamptons style (co jest zasługą wyboru farby z szerokiej palety oferowanych przez nas kolorów).