fbpx

Wyświetlanie 1–45 z 77 wyników

Promocja!
7,200.00  brutto

Drewniane stoły rozkładane

Stół wykonany ze starego drewna Goslar

Stoły

Prelt

Drewniane stoły rozkładane

Adent 160 x 90 + wstawka 40

Promocja!

Oferta limitowana

Bort 130 x 80

2,550.00  brutto
Promocja!

Oferta limitowana

Loppo 180 x 90

6,200.00  brutto

Drewniane stoły rozkładane

Deno 140 x 90 + dostawki 30

Promocja!
4,700.00  brutto

Stoły ze starego drewna - Retrowood

Miejsca, przy których spotyka się rodzina, zapadają decyzje i tworzone są wielkie pomysły, to stoły, które od zawsze stanowiły istotną część wyposażenia pomieszczeń. Powinny być solidne, funkcjonalne i estetyczne a także - w aktualnej dobie personalizacji przedmiotów i zwrotu ku naturze - oryginalne i ekologiczne. W naszej ofercie znajdziesz stoły drewniane, które wyróżniają się nie tylko nowoczesnym designem ale również naturalnością materiałów, z jakich są wykonane.

Stoły ze starego drewna to szlachetna prostota i piękno!

Gwarantujemy, że wyjątkowy wygląd oferowanych przez nas stołów ze starego drewna idzie w parze z niezwykle wysoką jakością wykonania. Nasze stoły drewniane charakteryzuje ciekawe wzornictwo oraz wytrzymałość na zużycie. Tworząc je staramy się uzyskać efekt będący połączeniem elementów sztuki artystycznego rękodzieła z nowoczesną formą, dzięki czemu nasze stoły ze starego drewna mogą być wykorzystywane zarówno w pomieszczeniach domowych, jak i biurach czy gabinetach. Stawiamy na naturalne surowce – wysokiej jakości drewno i solidne elementy metalowe.

Stoły drewniane industrialne, czyli klasyka w nowoczesnym wydaniu

Znajdujące się w naszym asortymencie stare stoły drewniane industrialne cechuje niebanalna konstrukcja uwzględniająca wytrzymałe, stalowe nogi jako elementy wspierające efektowny blat z unikatowym wzorem. Wykorzystywane do produkcji naszych stołów deski oraz drewno pochodzą ze starych, kresowych chat w związku z czym są one produktami ekologicznymi i przyjaznymi środowisku. Zobacz jak stare łączy się z nowym nadając niepowtarzalny klimat dowolnej przestrzeni i zapoznaj się z naszą ofertą stołów drewnianych industrialnych.

U nas znajdziesz stół, przy którym zawsze zasiądziesz z przyjemnością!