fbpx

Stoły drewniane do jadalni i salonu ze starego drewna

Wyświetlanie 1–30 z 67 wyników

4,700.00  brutto

Poprzednia najniższa cena: 4,700.00 .

6,990.00  brutto

Poprzednia najniższa cena: 6,990.00 .

3,500.00  brutto

Poprzednia najniższa cena: 3,500.00 .


Miejsca, przy których spotyka się rodzina, zapadają decyzje i tworzone są wielkie pomysły, to stoły, które od zawsze stanowiły istotną część wyposażenia pomieszczeń. Powinny być solidne, funkcjonalne i estetyczne a także - w aktualnej dobie personalizacji przedmiotów i zwrotu ku naturze - oryginalne i ekologiczne. W naszej ofercie znajdziesz stoły drewniane, które wyróżniają się nie tylko nowoczesnym designem ale również naturalnością materiałów, z jakich są wykonane. Dowiedz się więcej o naszej manufakturze na stronie: O nas

Stoły ze starego drewna to szlachetna prostota i piękno!

Gwarantujemy, że wyjątkowy wygląd oferowanych przez nas stołów ze starego drewna idzie w parze z niezwykle wysoką jakością wykonania. Nasze stoły drewniane charakteryzuje ciekawe wzornictwo oraz wytrzymałość na zużycie. Tworząc je staramy się uzyskać efekt będący połączeniem elementów sztuki artystycznego rękodzieła z nowoczesną formą, dzięki czemu nasze stoły ze starego drewna mogą być wykorzystywane zarówno w pomieszczeniach domowych, jak i biurach czy gabinetach. Stawiamy na naturalne surowce – wysokiej jakości drewno i solidne elementy metalowe.

Stoły drewniane industrialne, czyli klasyka w nowoczesnym wydaniu

Znajdujące się w naszym asortymencie stare stoły drewniane industrialne cechuje niebanalna konstrukcja uwzględniająca wytrzymałe, stalowe nogi jako elementy wspierające efektowny blat z unikatowym wzorem. Wykorzystywane do produkcji naszych stołów deski oraz drewno pochodzą ze starych, kresowych chat w związku z czym są one produktami ekologicznymi i przyjaznymi środowisku. Zobacz jak stare łączy się z nowym nadając niepowtarzalny klimat dowolnej przestrzeni i zapoznaj się z naszą ofertą stołów drewnianych industrialnych.

U nas znajdziesz stół, przy którym zawsze zasiądziesz z przyjemnością!