fbpx

Drewniane stoły rozkładane

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16


Drewniane stoły rozkładane do jadalni - niezawodność i komfort

Drewniane stoły rozkładane naszej produkcji cechuje nowoczesny design i wysoka funkcjonalność. Zastosowaliśmy różne rozwiązania, których zadaniem jest powiększenie powierzchni blatu, dlatego w naszej ofercie znajdziesz stoły rozsuwane z wstawką ale także stoły rozkładane z dostawkami. Drewniane stoły rozkładane Retrowood występują również w niejednorodnych kształtach - oferujemy stoły rozkładane okrągłe oraz o standardowym, prostokątnym blacie w różnych wymiarach. Nasze stoły rozkładane do jadalni pasują nie tylko do tego pomieszczenia - doskonale sprawdzą się również w kuchni lub salonie.

Rozkładane stoły - w sam raz do salonu

Rozkładane stoły doskonale wpisują się w postmodernistyczne i nowoczesne wnętrza oraz hołdują wszechobecnej potrzebie użyteczności. Retrowood tworzy meble, które spełniają największe oczekiwania a nawet najbardziej wysublimowane gusty - cechuje je zarówno funkcjonalność jak i reprezentatywność. Rozkładane stoły, które powstały z myślą o przyjmowaniu gości, to rozwiązanie, na którym z pewnością skorzystają duże rodziny i towarzyskie osoby. Doskonale sprawdzą się one w salonie lub jadalni a nawet, dzięki możliwości regulacji wielkości powierzchni blatu, kuchni.

Rozkładane stoły z drewna - niepowtarzalny klimat przy każdym posiłku

Czym cechują się rozkładane stoły produkcji Retrowood? To meble, których blat stworzony został z pozostałości, takich jak drzwi czy belki, starych chat kresowych - są więc nie tylko ekologiczne ale mają również swoją, być może jeszcze nieopowiedzianą, historię. W opozycji do tajemnic skrywanych przez niepowtarzalny blat stoi pewność idąca w parze ze stalowymi nogami, na których wsparty jest blat. Rozkładane stoły z drewna producenta Retrowood to harmonijna kompozycja wiekowości i pierwotności z bezkompromisową nowoczesnością.