fbpx

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3


Szafy drewniane - niezastąpione w każdym domu

Szafy drewniane to podstawowy element wyposażenia każdego domu, mieszkania czy gabinetu do pracy. To mebel, który skrywa nasze tajemnice. Mieści w sobie garderobę, pamiątki czy też bardzo osobiste przedmioty. Ponadto służy do przechowywania ważnych dokumentów firmowych. Pojemne i praktyczne szafy drewniane do sypialni zapewnią nam ład i porządek nie tylko w niej, ale we wszystkich pomieszczeniach, w których przebywamy. Aby cieszyć się nimi przez długie lata, warto zadbać o to, aby były wykonane z najlepszej jakości drewna. Niepowtarzalny koloryt szaf drewnianych sprawi, że nasze mieszkania czy domy zyskają wyjątkowy wygląd.

Drewniane szafy - funkcjonalne piękno i jakość

Oprócz praktycznego zastosowania i funkcjonalności, warto wybrać taki styl mebli, który stworzy oryginalny klimat, w każdym pomieszczeniu. Produkowane przez nas drewniane szafy spełnią wszelkie oczekiwania. Wykonane są z doskonałej jakości, starego drewna, które pochodzi z dawnych chat kresowych. Ich stylistyka oraz koloryt urzekną, nawet najbardziej wymagającego klienta. Dodatkowym atutem tego materiału jest to, że jest oddychający dzięki czemu ukryta wewnątrz szafy odzież ma niewielki, ale stały dopływ powietrza. Drewniane szafy Retrowood będące fascynującym połączeniem naturalności z nowoczesnymi elementami wniesie do każdego wnętrza nową jakość.

Stare szafy drewniane do sypialni

Stare szafy drewniane Retrowood to w rzeczywistości meble wykonane z wiekowego drewna - belek oraz desek pochodzących z dawnych chat kresowych. Stare szafy drewniane do sypialni, których fronty wykonane są z tych materiałów, to meble bezkonkurencyjne, nadające niezwykłego charakteru wnętrzom, w których się znajdują. Połączenie starannie wyselekcjonowanego drewna z metalowymi elementami sprawia, że stare szafy drewniane fantastyczne komponują z industrialnymi i nowoczesnymi przestrzeniami.

Szafy retro drewniane - dwudrzwiowa konstrukcja

Wyposażone w wiele półek oraz haczyki na wieszaki szafy retro drewniane są bardzo funkcjonalne. Wysokiej jakości półki drewniane pozwalają na swobodne zagospodarowanie ich wnętrza. Szafy retro drewniane od Retrowood charakteryzuje solidna i stabilna konstrukcja, która czyni je niezawodnymi a niebanalne design oraz kolorystyka sprawiają, że doskonale prezentują się w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych a także reprezentatywnych. Dodatkowo dwudrzwiowa konstrukcja szaf retro znacznie ułatwia dostęp do ich zawartości. Wyjątkowym modelem w naszej kolekcji jest Borti, którego drewniane półki ukryte są w blaszanej obudowie.

Szafy drewniane do sypialni nie tylko na odzież

Szafy drewniane do sypialni znajdują zastosowanie w wielu pomieszczeniach, takich jak chociażby przedpokoje, czy gabinety. Nie zawsze są też przeznaczone do przechowywania odzieży codziennego użytku. Drewniane szafy mogą służyć również do przechowywania pościeli, okryć wierzchnich (poza sezonem), obuwia a nawet wyposażenia sportowego i sprzętów AGD. Szafy drewniane pozwalają na zorganizowanie przestrzeni, pozwalają utrzymać porządek i są nieocenione w codziennym użytkowaniu. Szafy drewniane do sypialni to wysokiej jakości produkty, których nie może zabraknąć w Twoim domu lub mieszkaniu.