fbpx

Komody

Wyświetlanie wszystkich wyników: 36

NA WYMIAR
NA WYMIAR
NA WYMIAR
NA WYMIAR

Komody

Komoda Seos

NA WYMIAR

Komody

Komoda Fres

NA WYMIAR
NA WYMIAR
NA WYMIAR

Komody

Naried

NA WYMIAR

Komody

Hamre

NA WYMIAR

Komody

Defto

NA WYMIAR
NA WYMIAR

Komody

Stava

NA WYMIAR
NA WYMIAR
NA WYMIAR

Ekskluzywne komody ze starego drewna

W każdym wnętrzu, mieszkania, biura czy domu niezbędnym meblem są komody. Można w nich przechowywać rzeczy osobiste oraz ważne dokumenty. Dzięki temu, zachowujemy ład i porządek, ponieważ wszelkie, posiadane przez nas przedmioty, zebrane są w jednym miejscu. Komody, szczególnie ekskluzywne, oprócz funkcji praktycznej, pełnią także rolę dekoracyjną. Komody ze starego drewna nadają przestrzeni mieszkalnej lub biurowej, ciekawego i atrakcyjnego wyglądu. Najlepiej, jeśli są to komody ekskluzywne czyli wykonane z doskonałej jakości drewna, które gwarantuje, iż posiadany przez nas mebel, będzie nam służył przez długie lata.

Komody drewniane Retrowood - piękny i funkcjonalny element wyposażenia wnętrza

Komody naszej produkcji tworzone są z naturalnego, starannie wyselekcjonowanego drewna, które kiedyś stanowiło materiał budowlany starych chat kresowych. Ogromne wrażenie wizualne wywołuje sam koloryt drewna, które ukształtował bieg czasu. Komody drewniane z naszych kolekcji są niepowtarzalne - struktura, użytych do ich produkcji materiałów, czyni je wyjątkowymi. Wybierz oryginalny mebel, który wyróżni wnętrze Twojego domu, biura lub mieszkania.

Designerskie komody do salonu, sypialni lub biura

Designerskie komody do salonu to ostatni krzyk mody. Są wyjątkowe, efektowne i niewątpliwie zwracające na siebie uwagę - zupełnie jak komody drewniane Retrowood. Poddany dokładnej obróbce najwyższej próby materiał pozwala nam na stworzenie spektakularnych komód drewnianych, obok których nikt nie przejdzie obojętnie. Dostępne w naszej ofercie designerskie komody do salonu sprawdzą się nie tylko w przestrzeniach mieszkalnych ale również biurowych tworząc niesamowicie klimatyczne i reprezentatywne miejsce pracy.