fbpx

Stoliki / Ławy

Wyświetlanie 1–30 z 56 wyników

1,760.00  brutto

Poprzednia najniższa cena: 1,760.00 .


Stoliki drewniane dla każdego wnętrza

W każdym domu, gabinecie czy biurze przyda się miejsce, przy którym można spokojnie usiąść i wypić kawę lub popracować na laptopie, dlatego właśnie polecamy nasze stoliki drewniane. To również niekwestionowane elementy, zdobiące każde wnętrze. W zestawieniu z nowoczesnym designem kanap czy foteli, tworzą oryginalną atmosferę w pomieszczeniach. Stwórz komfortową strefę relaksu, w stylu industrialnym, ze stolikami drewnianymi, które doskonale sprawdzą się w mieszkaniu a także przestrzeniach biurowych.

Nowoczesne drewniane stoliki kawowe - z drewna i metalu

Nowoczesne drewniane stoliki kawowe są nieodłącznym wyposażeniem salonu i innych pomieszczeń o użytku towarzyskim. Absurdalnym wydaje się pomysł wypicia popołudniowej kawy lub wypoczynku bez możliwości odłożenia książki lub kubka na stolik salonowy. Drewniane stoliki kawowe, które znajdą Państwo w Retrowood, wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych desek ze starych chat kresowych lub blachy - niektóre z modeli łączą w sobie obydwa te materiały, dzięki czemu doskonale nadadzą się do industrialnych, skandynawskich i postmodernistycznych wnętrz.

Drewniane stoliki i ławy z drewna - Retrowood na rzecz środowiska

Wiemy, że natura i środowisko są naszym wspólnym dobrem. Dlatego bardzo odpowiedzialnie podchodzimy do tematu recyklingu oraz wykorzystywania zasobów naturalnych. Drewniane stoliki kawowe Retrowood wykonujemy z desek ze starych chat kresowych. Drewno to poddane zostaje dokładnej selekcji i obróbce zanim zostanie wykorzystane jako budulec naszych ław z drewna dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką jakość naszych produktów. Dostępne w naszej ofercie stoliki metalowe również są wykonywane z odzyskanej blachy - wgniecenia, które powstały w wyniku jej eksploatacji, uważamy za atut, który nadaje im niepowtarzalnego wyglądu.

Ławy drewniane wykonane z pasją i dbałością o szczegóły

Ławy drewniane to meble, od których dużo się wymaga - mają nie tylko zwracać na siebie uwagę i czynić przestrzeń wypoczynku i gościnną przyjazną ale również być solidnymi i niezawodnymi. Dostępne w naszej ofercie ławy drewniane wykonane są z dbałością o każdy, nawet najmniejszy, szczegół i projektowane z myślą o komforcie użytkowania a także niepowtarzalnym wyglądzie. Dzięki wykorzystanym materiałom nasze ławy z drewna są wyjątkowe i unikatowe. Ich funkcjonalność zapewniają nie tylko różne wariacje ustawienia nóg, na których stoją ale również półki pozwalające na oczyszczenie blatu ławy kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

Stoliki ławy z drewna - komfort i ozdoba wnętrza

Stoliki ławy z drewna, naszego projektu, idealnie współgrają z innymi meblami z naszej oferty. Ich minimalistyczne piękno i prostota stanowią integralną część industrialnego look’u naszych produktów. Wykonane z całkowicie naturalnych materiałów, takich jak najlepszej jakości, wyselekcjonowane drewno i solidny metal, będą z pewnością służyć latami. Pasują do każdego wnętrza i mogą być wykorzystywane w różnym celu. Stoliki ławy z drewna to funkcjonalne, niezwykle estetyczne i łatwe do utrzymania w czystości meble, które nadadzą oryginalności każdemu wnętrzu.

Zadbaj już dziś o oryginalny wygląd Twoich pomieszczeń!