fbpx

Biurka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

4,950.00  brutto

Poprzednia najniższa cena: 4,950.00 .


Drewniane biurka - Retrowood

Trudno wyobrazić sobie gabinet czy pomieszczenie do pracy bez solidnego biurka. To mebel, który posiada zarówno funkcję praktyczną, jak i estetyczną. Biurka ułatwiają nam codzienne wykonywanie najróżniejszych obowiązków. Meble te mogą służyć przez wiele lat pod warunkiem, że są to solidne biurka, czyli wykonane z doskonałej jakości drewna, które jest łatwe do utrzymania w czystości a przy tym wytrzymałe. To są właśnie powody, dla których warto wybrać model z naszej oferty, z w pełni naturalnego, ekologicznego drewna z odzysku co daje pewność, że w żaden sposób nie przyczyniamy się do niszczenia środowiska naturalnego.

Biurka drewniane - niezbędne w codziennej pracy

Nasze biurka drewniane wyróżnia oryginalny koloryt, który został naturalnie ukształtowany przez upływający czas. Drewno, z którego zostały wykonane, pochodzi ze starych chat kresowych. Każdy wyprodukowany przez nas mebel jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Efektowne połączenie z elementami stalowymi sprawia, iż biurka drewniane naszej produkcji wpisują się świetnie w wystrój wielu pomieszczeń. Nasze biurka cechuje ponadczasowość i uniwersalność. To mebel, którego nie może zabraknąć w miejscu, w którym pracujesz!

Biurka designerskie - najlepszy wybór

Biurka designerskie naszej produkcji charakteryzuje harmonijna kompozycja stali z wiekowym, klimatycznym drewnem. Połączenie to świetnie wpisuje się w obowiązujące trendy architektoniczne a przy tym jest idealnym rozwiązaniem do przestrzeni tak nowoczesnych jak i postmodernistycznych. Wykonane przez nas biurka designerskie doskonale prezentują się w słabo oświetlonych, niewielkich pomieszczeniach ale ich charakter wydobywają przestronne lofty.

Loftowe biurka industrialne z drewna z odzysku

Biurka industrialne to ostatni architektoniczny krzyk mody - stylowe połączenia drewna i stali biją rekordy popularności jeżeli mowa o wystroju wnętrz. Loftowe biurka industrialne to rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko w przypadku loftów ale również w nowoczesnych gabinetach oraz studiach. Loftowe biurka naszej produkcji to meble wykonane ręcznie ze starego drewna lub desek. Nasze biurka industralne wyróżniają się na tle konkurencji wykonaniem z dużą dbałością o szczegóły - powstały po to, żeby nadać przestrzeni klimatu a jednocześnie stworzyć w niej ergonomiczne miejsce pracy.