fbpx
Meble ze starego drewna w łazience. Zdjęcie dzięki uprzejmości naszego klienta.

Meble drewniane w łazience

Rozwiązanie takie, jak meble drewniane w łazience, to doskonały sposób na stworzenie nietuzinkowego wystroju tego pomieszczenia. Jeśli ponadto drewno pochodzi z recyklingu, taki projekt jest, nie tylko modny, ale i ekologiczny.

Naturalne materiały ocieplają aranżacje w każdym stylu. Przełamują surowość pomieszczeń, wprowadzając klimat prawdziwego ogniska domowego.

Meble drewniane w łazience – natura i funkcjonalność

Drewniane meble dodają wnętrzu łazienki naturalności i swojskości, kontrastując ze zwykle wykorzystywanymi w tym miejscu, wizualnie cięższymi materiałami, takimi jak kamienne lub ceramiczne płytki czy chromowane elementy armatury. Meble wykonane z drewna są w stanie spowodować, że wnętrze łazienki nabierze bardziej przyjaznego wyglądu. Wykorzystanie drewnianych akcentów sprawi, że całość tego pomieszczenia zyska naturalny i przytulny klimat. Połączenie drewna i stali w projektach mebli, doskonale będzie pasowało do wnętrza, utrzymanego w stylistyce industrialnej. Stosując jasną barwę drewnianego wyposażenia łazienki, w łatwy sposób wykreujesz pomieszczenie w stylu skandynawskim. Jeśli pokusisz się o pomalowanie starych mebli drewnianych na biało, Twoja łazienka wpisze się w prowansalski look tych wnętrz.

Drewniane meble łazienkowe – ekologiczny trend

Meble oferowane w internetowym sklepie Retrowood, wykonane są z wyselekcjonowanego drewna, pozyskiwanego ze starych chat z terenów Podlasia i Lubelszczyzny. Dzięki temu, że jego wygląd kształtowany był przez upływ czasu, meble te mają niezwykle oryginalny charakter. Wykorzystanie tak nietuzinkowego rozwiązania poskutkuje tym, że Twoja łazienka stanie się niezwykle oryginalnym miejscem. Meble wykonane ze starego drewna, przeszły obróbkę termiczną i dodatkowo zostały zabezpieczone matowym lakierem, dzięki czemu mogą być użytkowane w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Oferta Retrowood, to ręcznie robione szafki pod umywalkę, lustra w drewnianych ramach, regały i konsole, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej łazience.

W asortymencie Retrowood znajdziesz wszystko, co niezbędne, do stworzenia nietuzinkowej aranżacji wnętrza Twojej łazienki. To meble tworzone z pasją, z wykorzystaniem drewna z historią.